Multimedialne lusterka i kamery cofania

Jedną z ciekawych propozycji, jakimi kuszą nas w ostatnich latach przede wszystkim chińscy producenci, są multimedialne lusterka samochodowe. Nie tylko służą one do tego, aby pokazywać, co dzieje się za naszymi plecami, ale dzięki specjalnym funkcjom idą znacznie dalej. Przede wszystkim możemy dzięki nim obsługiwać na przykład radio samochodowe, zarządzać ulubioną muzyką czy prowadzić rozmowy telefoniczne za pośrednictwem protokołu bluetooth.

Lusterka takie da się bowiem parować z telefonami. Niektóre same w sobie dają możliwość korzystania z internetu. Czy tego rodzaju ciekawostki mogą być przydatne? Na pewno spotkają się z pozytywnym przyjęciem tysięcy kierowców rozmiłowanych w gadżetach, a powiedzmy sobie szczerze, że takowych nie brakuje.

Inwestując w takie akcesoria, można sobie zapewnić dodatkowe atrakcje w czasie jazdy, ale nie można dopuszczać, aby nas one rozpraszały. Dlatego dobrze będzie, gdy super-lusterko okaże się również przydatne z punktu widzenia praktycznych funkcji. Jedną z nich jest specjalny asystent cofania.

Część nowoczesnych modeli samochodów jest fabrycznie wyposażona w kamery cofania. Można dzięki nim mieć stałą kontrolę nad tym, co dzieje się z tyłu pojazdu. Nie ma żadnych obaw o to, że uderzymy w inne auto lub będziemy mieć kłopot z zaparkowaniem tyłem.

Rzecz jasna sporo zależy od jakości kamer – warto zainwestować jedynie w taki zestaw, który spotkał się z dużą liczbą przychylnych recenzji. Nim się zdecydujemy, należy dokonać w sieci stosownego researchu. Przecież każde kupowane przez nas urządzenie powinno zdawać egzamin w praktyce.

geogis.com.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.